top of page
Domů : Welcome

DOPRAVA A ZAMĚŘENÍ PO CELÉ ČR A EU ZDARMA

český výrobek

HLINÍKOVÉ PLOTY-POSUVNÉ BRÁNY

HLINÍKOVÉ PLOTY NA CELÝ ŽIVOT

 Znáte ten pocit, když se snažíte najít perfektní ochranu pro svůj domov? Chcete, aby váš plot byl nejen esteticky přitažlivý, ale také funkční a odolný proti všem nástrahám počasí a času. Mnoho plotů na trhu vám slibuje dlouhou životnost a minimální údržbu, ale po krátké době začnou rezavět, blednout a nakonec vypadají nevzhledně. Vaše domácí pohoda a bezpečí trpí, když plot, který měl být symbolem stability, rychle stárne před vašima očima.

Nechceme, aby váš dům působil zanedbaně a neupraveně jen kvůli nekvalitnímu plotu. Představte si, že investujete do oplocení, které bude za pár let vyžadovat nákladnou výměnu nebo neustálou údržbu. Představte si frustraci, když zjistíte, že to, co mělo být investicí do bezpečí a vizuálního vzhledu vaší nemovitosti, se stává nekonečným zdrojem starostí a dalších výdajů.

Naše hliníkové ploty jsou zde, aby vaše starosti odplavily jako voda. Díky použití prvotřídního hliníku a moderních technologií výroby jsme schopni nabídnout plot, který odolá jakékoliv výzvě. Naše ploty jsou navrženy tak, aby odolávaly korozi, UV záření a extrémním teplotám, čímž vám ušetří nejen peníze, ale i čas, který byste museli věnovat údržbě.

Mnoho spokojených zákazníků již ocenilo kvalitu a odolnost našich hliníkových plotů. Jsme hrdí na to, že jsme pro ně vytvořili bezpečný a vizuálně přitažlivý prostor, kde mohou trávit čas se svými blízkými bez obav z poškození nebo úbytku kvality oplocení. Naše reference a pozitivní ohlasy jsou důkazem toho, že naše řešení jsou trvalá a efektivní.

Představujeme vám naše hliníkové ploty – vrcholné dílo řemeslné kvality a designu. Každý plot je vyráběn na míru, s ohledem na individuální potřeby a přání zákazníka. Kromě toho, že vám nabízíme širokou škálu stylů a barevných provedení, poskytujeme také 10letou záruku na materiál i provedení. Tento plot není jen obyčejným plotem; je to investice do krásy, bezpečnosti a pohodlí vašeho domova.

Pokud jste připraveni udělat krok k ochraně a zvýšení estetické hodnoty vaší nemovitosti, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte bezplatnou konzultaci a cenovou nabídku. Přidejte se k řadě spokojených majitelů domů, kteří už nikdy nebudou muset řešit problémy spojené s oplocením svého pozemku. Vaše spokojenost a bezpečí jsou pro nás prioritou. Nechte nás proměnit vaše okolí v místo, kde budete s hrdostí přijímat hosty a užívat si každý společně strávený okamžik.

NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ BARVY PLOTU A BRÁNY

DB703 FSM
RAL9007
Grafitová barvas
Hnědá barva

DB 703 FSM

GRAFITOVÁ STRUKTURA

RAL 9007 FSM

ŠEDÁ STRUKTURA

RAL 7016 FSM

ANTRACITOVÁ STRUKTURA

MARONE 03

HNĚDÁ STRUKTURA

DOBA DODÁNÍ JE 6 - 8 TÝDNŮ

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

vozíky.jpg

SPODNÍ KOLEJNICE

PROFIL BRÁNY A BRANKY

kolejnice%207501_edited.jpg
profil%20r%C3%A1mu%207501_edited.jpg
kapsa spodní.jpg
horní vedení.jpg

SPODNÍ VOZÍK

SPODNÍ DORAZ BRÁNY

HORNÍ VEDENÍ

GALERIE REALIZACÍ

KONTAKT

Kontaktujte nás

+420 604 575 005

ČISOVICE

25210 PRAHA-ZÁPAD

bottom of page