top of page
Domů : Welcome

DOPRAVA A ZAMĚŘENÍ PO CELÉ ČR A EU ZDARMA

český výrobek

MODERNÍ HLINÍKOVÉ PERGOLY SE SKLENĚNÝM A POLYKARBONÁTOVÝM ZASTŘEŠENÍM 

MODERNÍ HLINÍKOVÉ PERGOLY ALKO P (polykarbonátová) a ALKO S ( skleněná)

Chcete rozšířit svůj dům nebo byt o vysoce kvalitní pergolu se zasklením, nebo kvalitním polykarbonátem?
Představte si, že si užíváte klidného odpoledne ve své zahradě, ale najednou se nad vaší hlavou začnou sbíhat mračna. S naší hliníkovou pergolou s polykarbonátovým nebo skleněným zastřešením už nikdy nebudete muset spěchat dovnitř! Každá pergola je vyráběna na míru a to i do atypických tvarů.

 Naše pergola je dokonalou kombinací ekonomické efektivity a estetické dokonalosti. Hliníková konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a minimální údržbu, zatímco polykarbonátové zastřešení poskytuje ochranu před UV zářením i nepříznivým počasím a je skvělou ekonomickou variantou.
Díky modernímu designu se stane vaše zahrada okamžitě centrem pozornosti a záviděníhodným místem pro relaxaci i společenské akce.

 Zamyslete se nad pocitem, kdy můžete každý den pozorovat oblohu bez obav z deště či palčivého slunce. Vaše nová pergola se stane nejen praktickým, ale i vizuálně přitažlivým prvkem, který rozšíří vaše obytné prostory až na samotný okraj přírody. Představte si ty nezapomenutelné večery s přáteli nebo klidné chvíle s knihou v ruce pod ochranou vaší nové pergoly. Obě pergoly  mají integrovaný odvod dešťové vody žlabem v nosném profilu. Voda je poté svedena nosným sloupkem až k zemi.
Pergolu lze rozšířit na zimní zahradu pomocí zasklení boční stěn a čelní stěny. Posuvné zasklení stěny funguje jako zábrana proti větru, ale zároveň je možné po odsunutí přes tuto stěnu procházet.


M
aximální rozměr u polykarbonátové pergoly 7000 mm x 5000 mm
Maximální rozměr u zasklené pergoly je 7000 mm x 4000 mm 

Hliníková pergola se zasklením ALKOTECH

 BARVY KONSTRUKCE 

DB703 FSM

DB 703 FSM

GRAFITOVÁ STRUKTURA

RAL9007

RAL 9007 FSM

ŠEDÁ STRUKTURA

Grafitová barvas

RAL 7016 FSM

ANTRACITOVÁ STRUKTURA

RAL 9010 FSM 

BÍLÁ STRUKTURA

DOBA DODÁNÍ  4 - 6 TÝDNŮ

GALERIE REALIZACÍ

KONTAKT

+420 604 575 005

ČISOVICE

25210 PRAHA-ZÁPAD

bottom of page