top of page
Domů : Welcome

DOPRAVA A ZAMĚŘENÍ PO CELÉ ČR A EU ZDARMA

ZASKLENÉ PERGOLY LEWENS

MODERNÍ HLINÍKOVÁ PERGOLA S BEZPEČNOSTNÍM SKLEM

storage-image_png-20190624102300-3101-lo

Chcete rozšířit svůj dům nebo byt o vysoce kvalitní pergolu se zasklením? Hliníkové pergoly od německého výrobce Lewens jsou tou pravou volbou.

Dokonale propracovaná konstrukce pergol Lewens zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a řešení každého detailu pergoly.

Hliníkové pergoly Lewens jsou vyráběny ve 3 verzích podle velikosti a také dle technického řešení. Všechny spojuje kvalitní zpracování, integrovaný odtok vody konstrukcí, 21 standardních barev konstrukce včetně luxusních strukturovaných barev bez příplatku, bezpečnostní skla, možnost LED podsvícení integrované v krokvích pergoly, možnost stínění střechy pomocí střešní markýzy, rozšíření o posuvné zasklení stěn i šikmin, nebo stínění screenovými roletami. Toto vše nabízí jen hliníkové pergoly Lewens!

MURANO PURO
Jedná se o nejmenší model, který se vyrábí až do šíře 7 m a vyložení 3,5 m, stačí tak tedy pro většinu teras a zahrádek. Tuto pergolu je možné rozšířit o střešní markýzu, screenové rolety, LED podsvícení a další systémové doplňky Lewens.

MURANO VETRO
Tento model je určen až do šíře 7 m a vyložení 5 m, oproti modelu Puro má zesílené krokve i konstrukci okapu, aby bylo možné takové maximální rozměry dosáhnout. Tuto pergolu lze také modulově postavit až do šíře 10 m, nebo vynechat středový (třetí) sloupek s tím, že zesílíme okap ocelovou výztuhou, tím vznikne velmi vzdušná konstrukce vhodná pro posuvné bezrámové zasklení.

MURANO INTEGRALE
Jedná se o nejvyšší model hliníkové pergoly od výrobce Lewens, konstrukce je navržena tak aby bylo možné dosáhnout až maximálních rozměrů 7 m x 5 m, a to včetně integrované střešní markýzy přímo v konstrukci. Chcete zastínit stěny pergoly? Žádný problém, stačí si při výběru pergoly zvolit screenové rolety ovládané dálkovým motorem a nízké slunce Vás již nebude otravovat.


Chcete rozšířit hliníkovou pergolu Lewens o posuvné zasklení? Není problém, můžeme Vám dodat posuvné zasklení z bezpečnostních skel a z Vaší pergoly se stane zimní zahrada pro použití po většinu roku.

Přehřívání zimních zahrad a zasklených pergol se řeší střešní markýzou. Pergoly Puro a Vetro jsou systémově nachystané na montáž střešní markýzy Ancona, u modelu Integrale je markýza již integrována v konstrukci pergoly a žádné přehřívání tedy nehrozí.
Integrovaná LED světla umístěná přímo v krokvích pergoly Lewens jsou praktický a designový doplněk, navíc tato světla je možné dálkově ovládat.

LEWENS MURANO PURO

LEWENS MURANO INTEGRALE

LEWENS MURANO VETRO

MURANO PURO
MURANO VETRO
MURANO INTEGRALE

STANDARDNÍ BARVY KONSTRUKCE

NEW RAL LEWENS.png

GALERIE REALIZACÍ

KONTAKT

Kontaktujte nás

+420 604 575 005

ČISOVICE

25210 PRAHA-ZÁPAD

bottom of page